**SAGOPA KAJMER,KOLERA,TÜRKÇE RAP**
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

**SAGOPA KAJMER,KOLERA,TÜRKÇE RAP**

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

moderatör olmak için gerekenler...

YazarMesaj
crazy_SAGOCU
crazy_SAGOCU

Erkek Mesaj Sayısı : 372
Lakap : mC β0®t£ĉ¡ת£

moderatör olmak için gerekenler... Empty
MesajKonu: moderatör olmak için gerekenler...   moderatör olmak için gerekenler... Icon_minitime23.02.08 10:06

Moderatör olmak için gerekenler:

-İlk olarak moderatör olmak istediği bölümde tanınmış ve yeterli paylaşım yapmış olması gerekmektedir,

-Forumda online süresi günde 2 saatten aşağı olmamalıdır,

-Forumda en az 200 mesajı bulunmalıdır,

-Moderatörlük için başvuran arkadaşların öncelikle forum kurallarını iyi bilmesi ve forum kurallarına aykırı haraketlerde bulunmaması gerekmektedir ( Flood , Küfür , Reklam vs.... ),

-Eğer moderatörlüğe kabul edilirse moderatör olduğu bölümde haftada en az 2 konu açma zorunluluğunda olacaktır ( eğer bunu yapamazsanız başvurmamalısınız, çünkü haftada 2 konu açmazsanız moderatörlükten atılırsınız ), Eğer bu özellikler sizde bulunuyorsa ve başvurmak istiyorsanız bana pm (özel mesaj) atın... veya msn yoluyla bildirin...

Başvuru için attığınız mesjlarda "şu paylaşımları yaptım, mod olursam şunları yaparım" gibi saçma mesajlar atmamanızı rica ederim. "şu bölümde mod olmak istiyorum uygun mudur?" gibi bir mesaj atmanızı tavsiye ederim.Başvurunuz benim tarafımdan değerlendirilecektir. sagopakajmer.forumakers.com yönetimi...
http://www.myspace.com/06mcbortecine

moderatör olmak için gerekenler...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-